KONST / Litografier / Färglitografi 10583385
nr 1058 3385
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), PT, signerad, motivet: 64x54
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:56:07
1.500 kr
1.700 kr
2.400 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson